Przypominamy wszystkim zainteresowanym członkom, należącym do klastra o zbliżającym się wydarzeniu kongresowo-targowym TSLA EXPO RZESZÓW 2017, które odbędzie się w dniach 29-30 września 2017r. w G2A ARENA (Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Jasionka k/Rzeszowa).


TSLA EXPO RZESZÓW 2017 to wyjątkowe wydarzenie kongresowo-targowe skierowane do firm i instytucji działających w obszarach TSL (TRANSPORT, SPEDYCJA, LOGISTYKA) oraz AUTOMOTIVE (PRODUKCJA). Połączenie formuły targów z kongresem, w ramach których przybyli goście będą mieli okazję uczestnictwa w licznych konferencjach i panelach dyskusyjnych sprzyja obecności osób decyzyjnych i kadry menadżerskiej i jest dobrą okazją do budowania relacji i pozyskania klientów.


Poprzez udział Wschodniego Sojuszu Motoryzacyjnego członkowie będą mogli być dysponentem:
Sfinansowanie stoisk targowych (o wielkości 12 m² wraz ze standardową zabudową) dla małych i średnich firm klastra.
• Zapewnienie nieodpłatnych stoisk targowych dla dużych firm w Klastra.
• Wolny wstęp na wszystkie organizowane w ramach wydarzenia panele i prelekcje dla wszystkich firm Klastra posiadających stoiska.
Województwo ogłosiło nabór wniosków na dofinansowanie w ramach dla firm sektora Małych i Średnich spełniających kryteria (działalność na terenie województwa podkarpackiego oraz nieprzekroczony próg wsparcia pomocą publiczną).


Nabór wniosków trwa do 28 sierpnia. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków naszego klastra do uczestnictwa w wydarzeniu.

 

 

Poniżej znajdują się linki dotyczące programu oraz zgłaszania uczestnictwa w wydarzeniu:
1. Szczegółowy program http://tslaexpo.pl/wp-content/uploads/2017/08/ProgramKongresu.pdf
2. Zgłaszanie kandydatów http://podkarpackie.pl/index.php/promocja/promocja-gospodarcza/aktualnosci/5467-nabor-wnioskow-targi-tsla-expo-rzeszow-2017

Scroll to Top